Алюмінієві прутки: зварювання аргоном

Алюмінієві прутки

Алюмінієві прутки: зварювання аргоном

Для зварювання алюмінію використовують спеціалізовані апарати, що працюють в імпульсному режимі з застосуванням аргону. За допомогою напівавтоматичного зварювання можна з’єднувати алюмінієві прутки, листи, труби, кутники і швелери різної конфігурації та розмірів. Коли акцент робиться не на швидкості зварювання, а потрібно забезпечити якісний шов, то рекомендують застосовувати інвертори ТІГ. Вони дозволяють отримувати відмінне з’єднання деталей, без пір в місці стику.
Складність виконання даної операції обумовлена формуванням найтоншої тугоплавкої оксидної плівки на поверхні металу, яку необхідно видаляти. Якщо цього не зробити, то отримані шви будуть дуже слабко тримати деталі, що з’єднуються. Для забезпечення якісного з’єднання алюмінієвих виробів потрібно використовувати хімічні чи механічні методи видалення окисної плівки. Процес зварювання алюмінію утруднюється і невисокою температурою плавлення даного металу, а також високим рівнем теплопровідності. Це нерідко призводить до деформації елементів, що з’єднуються або згорянні тонких деталей.
Зварювання деталей виконують в середовищі інертного газу, найчастіше — аргону, який забезпечує захист від прогорання і запобігає формування оксидної плівки на металі. Для роботи з товстими заготовками застосовують суміш аргону з гелієм. Іноді зварювання проводять і без газу, використовуючи порошковий дріт, або під спеціальним флюсом. Завдяки їх випаровуванням, в зоні шва, формування шва, утворюється захисна газова оболонка, що забезпечує необхідні умови для схоплювання деталей.
Хороші результати з’єднання деталей досягаються застосуванням чотиритактного імпульсного режиму на напівавтоматичних зварювальних апаратах. На них потрібно правильно підібрати і виставити швидкість подачі дроту, що розплавляється, параметри напруги і сили струму, а також полярність. Для цього використовують спеціальні таблиці та інструкції, що додаються до такого обладнання. В роботі застосовують наконечники з діаметрами, більше діаметра зварного дроту.
Для запобігання деформації алюмінієвих деталей, потрібно забезпечити хороші умови для відведення тепла від місця зварювання. В процесі роботи потрібно постійно відстежувати стабільність дуги, яка повинна лежати в межах 12-15 мм. Необхідно контролювати швидкість формування шва, інакше не вийде якісна проварка з’єднуваних елементів.

Похожие товары