Алюмінієві стрічки, фольга: спектр застосування

Алюмінієві стрічки, фольга

Алюмінієві стрічки, фольга: спектр застосування

Алюміній використовується у виробництві різних товарів, устаткування і виробів,
Листовий алюміній потрібен для створення упаковки для харчових продуктів та у виробництві конденсаторів, з нього роблять теплоізоляційні матеріали і деталі автомобілів. Алюмінієві стрічки, фольга застосовуються в авіаційній і космічній промисловості, в медицині та в випуску електроніки.

Вироби з фольги

Експертний аналіз світових ринків показує, що з усієї маси алюмінію, що видобувається, близько 78% припадає на виробництво алюмінієвої фольги. Її використовують у виробництві косметики, створюючи різноманітні види тари та упаковки. Вона потрібна і у фармацевтичній промисловості, з неї виготовляють різні види тюбиків, капсул і блістерних упаковок.
Для створення пакувальної фольги чистий алюміній майже не використовують. Для її виготовлення застосовують різні види сплавів цього металу, що дозволяє підвищити міцність готового матеріалу, одночасно зменшуючи його вагу і товщину. Фольга допомагає ізолювати харчові продукти від впливу бактерій, кисню, вологи і забезпечує їх термозахист. Цей матеріал здатний витримувати нагрівання, не розплавляючись і не деформуючись, зберігаючи задану форму на продукті, що готується.

Різновиди фольги

В залежності від виду поверхні алюмінієва фольга може бути гофрованою, армованою або ламінованою.

  •  Гофрована

Такий тонкий листовий метал володіє посиленою структурою. Він застосовується для захисту газопроводів, нафтопроводів, а також водопровідних систем. Фольга захищає поверхню труб від корозійних процесів, загоряння і здатна віддзеркалювати близько 97% теплової енергії, забезпечуючи надійні ізоляційні властивості.

  •  Ламінована

Для виготовлення такої фольги на листи алюмінію наноситься захисний склад. Він істотно підвищує міцність матеріалу і забезпечує додаткові ізоляційні властивості, запобігаючи вплив різних негативних факторів. Є також самоклеючі види алюмінієвої фольги, які застосовуються для покриття стиків з’єднань, і захисту гнучких елементів трубопроводів.

  • Армована

Посилений спеціальними нитками чи склосіткою такий вид фольги застосовують для формування захисту для трубопровідних комплексів.

Застосування алюмінієвих листів фольги дозволяє вирішувати широкий спектр завдань в різних сферах діяльності людини.