Бронзове коло: види і застосування

Бронзовий коло: види і застосування

Бронзове коло – круглий пруток, який використовують як кінцевий виріб або як заготовки для подальшої переробки. Основні показники, які слід враховувати при виборі та купівлі цієї продукції: діаметр, м’якість, точність виготовлення, довжина, а також наявність або відсутність олова в складі бронзи.

Діаметри кіл бувають різними: від кількох міліметрів до десятків сантиметрів. Їх вибір залежить від подальшого використання.

По м’якості розрізняють 3 види кіл. М’які – їх добре застосовувати для виробництва гнутих і кованих виробів, такі круги дуже пластичні. Напівтверді вироби здатні витримувати невелике або середнє навантаження, вони менш гнучкі. Тверде бронзове коло можна використовувати для відповідальних деталей та механізмів, воно дуже міцне, відмінно витримує навіть високі навантаження.

Точність виробів може бути нормальною, високою і підвищеною. Нормальна точність підходить для тих кіл, які використовуються для загальних цілей. Якщо виріб застосовується у відповідальних механізмах і деталях, краще вибрати підвищену або високу точність.

Довжина може бути різною. Зазвичай вона знаходиться в межах 2-6 метрів, буває мірної, немірної або кратної мірної. При необхідності ви можете замовити кола з іншими довжинами. Подивитися весь асортимент бронзових кіл можна на нашому сайті.

Вироби, у складі яких є олово, більш тверді, вони погано піддаються обробці і деформації тиском, а також заточуванні і різанні. Вони краще протистоять процесам іржавіння, ніж продукція з безолов’яних бронз. Олов’яні бронзи використовують в арматурі, хімічних галузях важкої промисловості. Безолов’яна бронза підходить для виробництва біжутерії, монет, невеликих деталей, кованих та інших деформованих виробів.

Бронзове коло виготовляють прокаткою, протягуванням, відцентровим литтям, а також холодною та гарячою деформацією. Його роблять з марок БрАЖ, БрОФ, БрОЦ, БрАМц та інших.

Круги широко використовують завдяки тому, що вони відмінно проводять тепло і електрострум, добре протистоять іржі. З них роблять деталі автомобілів, промислових машин і обладнання, елементи хімічної техніки. Бронзові круги застосовуються в будівництві, для різноманітних декоративних виробів, ракето- та літакобудуванні. Вони використовуються для виробництва дрібних деталей, в тому числі кріпильних, та фурнітури.