Кутник алюмінієвий – ціна від 10,27 грн/м.п.

Кутник алюмінієвий купити

купити алюмінієвий кутникНаша компанія здійснює прямі поставки алюмінієвого кутника з заводів-виготовлювачів, з цієї причини ми готові запропонувати Вам мінімальні ціни на всю нашу продукцію.
Алюмінієвий кутник являє собою пресований суцільний профіль Г-образного перетину. Алюмінієві кутники виготовляються із сплавів Д16, АД31Т5, АД31Т1, АД31 та ін.
Алюмінієві кутники, як і алюмінієвий швелер, володіють високою міцністю, привабливим зовнішнім виглядом, невисокою питомою вагою і хорошою корозійною стійкістю, внаслідок чого алюмінієві куточки широко застосовуються в якості стикувальних і кріпильних елементів в будівництві.
Ми пропонуємо Вам купити за низькими цінами алюмінієві кутники зі сплаву АД31 різних розмірів. На наших складах завжди в наявності найходовіші розміри алюмінієвих кутників, а інші можна під замовлення підвезти.
Ми можемо організувати доставку по всій Україні в найкороткі терміни.
Абсолютно вся наша продукція має необхідні сертифікати якості і відповідає ГОСТу.
Висококваліфіковані менеджера нашої компанії з радістю нададуть Вам консультацію по всім питанням, які Вас цікавлять.
З питання придбання і доставки алюмінієвого кутника сміливо звертайтеся до менеджерів компанії “Цветпрокат Україна”.

Крім алюмінієвого профілю, ми можемо поставити вам алюмінієве коло.Промислові поставки алюмінієвого кутника
Широкий вибір алюмінієвих кутників
У нашому прайс-листі представлені кутники, виготовлені з різних видів алюмінієвих сплавів
Кутник алюмінієвий: великий спектр застосування

Кутник алюмінієвий – це повнотілий прокат з прямим кутом у поперечному перерізі, виготовлений з різних видів алюмінію. Даний прокат може бути виконаний за технологією холодного пресування, або методом екструдування. Ми пропонуємо кутник алюмінієвий, який відповідає вимогам ГОСТу 13737-90 і ГОСТу 13738-91.

Промислові поставки алюмінієвого кутника

В інтернет-магазині «Цветпрокат Україна» можна купити вітчизняний і імпортований алюмінієвий кутник. Київ та інші регіони країни вимагають цей прокат для виготовлення різноманітної продукції. Крім центрального офісу в Києві, у нас відкриті підрозділи в Харкові та Дніпрі, які допоможуть більш комфортно опрацювати системи постачань металу регіональним підприємствам. Завдяки налагодженим транспортним схемам ми зможемо організувати доставку промислових партій різних видів прокату (кутників, листів, стрічок, швелерів, труб тощо) у будь-які області України.

Постійний резерв більшість номенклатурних позицій металу, які зберігаються на власних складах у Києві, дозволяють максимально оперативно виконувати термінові замовлення клієнтів. У нас можна дуже вигідно купити алюмінієвий профіль в україні, ми продаємо метал приватним особам та юридичним компаніям, працюючи оптом і в роздріб по хорошим цінам (розрахунок за цей товар грн. за кг). У нашій компанії можна не тільки зручно купити алюмінієвий профіль, але і замовити послугу різання прокату на відрізки потрібної довжини. Ми також виконуємо завантаження придбаного металу на машини клієнтів. Кутник алюмінієвий – ціна від 10,27 грн/м.п.

Широкий вибір алюмінієвих кутників

У «Цветпрокат Україна» є можливість купити алюмінієвий кутник рівнополичний і нерівнополичний. Ми пропонуємо нерівнополичні кутники, з будь-якими номерами профілів які, згідно ГОСТу 8510-93 випускаються з полицями різної довжини, розмірами від 25 до 200 мм і від 16 до 25 мм. Тут є широкий асортимент рівнополичного прокату, такий профіль робиться з однаковими розмірами сторін від 10 до 200 мм. Продається у нас і популярний кутник алюмінієвий 25х25х3 і алюмінієвий кутник 40х40, що використовуються в найрізніших сферах.

У нашому прайс-листі представлені кутники, виготовлені з різних видів алюмінієвих сплавів:

  • АД0 і АД31ТБ;
  • 1915 і 1925;
  • АМГ6, АМГ5, АМГ3 та АМГ2;
  • ВД1, B95 та B95T;
  • Д16Т і Д16.

Кутник алюмінієвий: великий спектр застосування

Різним підприємствам і організаціям ми пропонуємо такий алюмінієвий профіль купити вигідно. Київ та інші міста мають масу споживачів даного кольорового металопрокату. Цей легкий матеріал не боїться впливу вологи і багатьох агресивних хімічних сполук. Завдяки легуючим присадкам, доданим в алюмінієвий сплав, він має хорошу міцність і високі експлуатаційні характеристики.

Підприємства, що працюють в електротехнічній промисловості і автомобілебудуванні, нафтохімічної індустрії і у вагонобудуванні, в авіаційній галузі та суднобудуванні можуть у нас вигідно купити алюмінієвий кутник.

Ми станемо надійним постачальником алюмінієвого кутника для Вашого бізнесу.

Відео про компанію “Цветпрокат Україна” та склади з алюмінієвим кутником