Латунна стрічка

Латунна стрічка купити

Цветпрокат Україна займається продажом як оптом, так і в роздріб такого прокату як латунна стрічка. Крім латунної стрічки у нас Ви зможете зустріти повний асортимент латунних шестигранників марок Л63, ЛС59-1, Л90. Ціни Вас приємно здивують. Доставляємо в будь-який куточок України!

З питань наявності, ціни, консультації або замовлення звертайтесь до менеджера за телефонами:

(044) 599 09 90,

(068) 237 09 90Комфортні умови поставок латунної стрічки
Особливості і характеристики латунної стрічки
Латунна стрічка: широкий спектр застосування

 

Латунна стрічка – Латунна стрічка – являє собою цілісну тонку смугу, виготовлену з холоднокатаної технології з різних марок сплавів, латуні, з прямокутником в поперечному перерізі (товщиною 0.08-6 мм). У відповідності з ГОСТ 2208-2007 такий прокат виробляється шириною 10-600 мм. Готову стрічку намотують рулонами для подальшої реалізації. Завдяки прямим поставкам від українських і зарубіжних підприємств, у нашому прайс-листі латунна стрічка продається за дуже вигідною ціною.

Комфортні умови поставок латунної стрічки

У прайс-листі «Цветпрокат Україна» представлена вітчизняна та імпортна стрічка латунна, купити її можуть у нас великі заводи, невеликі компанії або приватні особи. Ми організуємо планомірну доставку промислових партій металопрокату зі складу в Києві в найвіддаленіші регіони країни. У нас може бути вигідно куплена латунна стрічка. Ціна на даний матеріал (в грн. за кг) приємно здивує найвимогливіших замовників.

Латунна стрічка на сайті продається різної товщини і марок. Роздрібні і оптові поставки «Цветпрокат Україна» дозволяють задовольняти запити широкого спектру споживачів. Постійний резерв переважної більшості товарних позицій на власних складських площах, дає можливість нам максимально швидко доставляти будь-які види кольорових металів (трубок, стрічок, кутників, кіл, листів тощо), виконуючи термінові замовлення клієнтів.

Особливості і характеристики латунної стрічки

У нашому інтернет-магазині представлена різноманітна стрічка латуні. Київ та інші міста країни мають потребу в планомірних постачання даного металопрокату. Такий гнучкий і міцний матеріал, володіє хорошою електропровідністю, дозволяє використовувати його у виробництві електротехнічного устаткування. На нашому сайті Ви можете зручно купити різні марки стрічки з латуні:

  • ЛО 90-1 використовується в плакіровці або виготовленні радіаторів;
  • ЛС 59-1 A или ЛС63А – відрізняється антимагнітними властивостями;
  • Л63 — радіаторна або з підвищеною витяжкою;
  • Л68 — застосовується у випуску капсюлів;
  • ЛМц 58-2, Л80, Л85 и ЛК-75-0.5 — сплави загального призначення.

Латунна стрічка: широкий спектр застосування

У різних галузях промисловості потрібна така латунна стрічка. Україна має велику масу підприємств, які використовують її у виробництві своєї продукції. Даний прокат потрібен для випуску виробів у машинобудуванні та електротехнічній промисловості, у сантехнічній галузі та приладобудуванні, на авіапідприємствах і в суднобудуванні.

Таку стрічку використовують для термопокриття металевих листів, дроту, трубок та інших видів прокату, забезпечуючи їх якісний захист від корозійних процесів і покращуючи зовнішній вигляд і показники електропровідності. Гарний естетичний зовнішній вигляд цього металу дозволяє застосовувати його у виготовленні різноманітної меблевої фурнітури, декоративних елементів, рекламних вивісок та архітектурних прикрас.

«Цветпрокат Україна» стане надійним постачальником латунної стрічки для Вашого бізнесу.
Відео про латунну стрічку та компанію “Цветпрокат Україна”

 

Похожие товары