Бронзові втулки ковзання – ціна від 320 грн/кг.

Бронзові втулки ковзання – невеликий круглий виріб з порожниною всередині сплавів різних марок на основі бронзи. Він може мати широкі або вузькі стінки, різьблення, отвори в стінках, інші елементи. Їх виготовляють на спеціальних верстатах або роблять з бронзових трубок. Буває овальної або круглої форми. Бронзові труби так само представлені в широкому асортименті на нашому сайті.

Щоб купити втулки з бронзи у компанії «Цветпрокат Україна», вибирайте відповідний товар із запропонованих у таблиці. Потім залишайте заявку на сайті або телефонуйте до нас, щоб оформити замовлення. Кнопка заявки знаходиться внизу сторінки, контактні номери телефонів – в її лівій частині.

Щоб швидше знайти втулки, які підходять Вам, скористайтеся пошуком за параметрами. Введіть необхідні характеристики виробу форму над таблицею. Також Ви можете скористатися фільтром в таблиці.

Бронзова втулка доступна для замовлення в роздріб і оптом приватним особам і підприємцям, організаціям, що працюють в різних сферах діяльності, виробничим підприємствам. Ціну на продукцію дізнавайтесь у менеджера нашої компанії по телефону.

Придбати продукцію можна в будь-якому місті України: Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Полтава, Запоріжжя, Кропивницький та ін. Ми доставляємо товари з металу своїми машинами та українськими службами доставки. Ви можете забрати втулки самостійно з наших складів.

Бронзові втулки ковзання: особливості продукції, матеріал та ДСТУ для виготовлення
Переваги бронзових втулок
Використання втулки з бронзи

Бронзові втулки ковзання: особливості продукції, матеріал та ДСТУ для виготовлення

Бронзові втулки ковзанняВтулки, представлені в каталозі компанії «Цветпрокат Україна» роблять з бронзи марок БрОЦС5-5-5 і БрАЖ9-4, а також деяких інших.

БрАЖ9-4 – бронза, не містить олово. Вона стійка до корозії, має хороші антифрикційні та інші механічні властивості. Підходить для деталей різного розміру, які мають середні і високі навантаження. Досить стійка до пошкоджень, тверда.

БрОЦС5-5-5 – бронзовий сплав, що містить в складі олово. Він добре підходить для лиття, використовується в антифрикційних деталей і невеликих елементів. Вироби з нього більш гнучкі і пластичні, він витримує навантаження середнього ступеня.

Втулки характеризуються товщиною (діаметр поперечного перерізу) і шириною стінок. Ці показники представлені в мм у відповідних стовпцях таблиці з товарами. Також Ви можете знайти в таблиці показники довжини. Крім стандартних довжин, можна замовити інші їх значення – ми можемо порізати вироби на менші відрізки.

Якщо Ви не знайшли продукцію з потрібними Вами параметрами, зателефонуйте нам і дізнайтесь її наявність.

Виготовлення втулок регламентується ГОСТом 24301-93.

Ціна на бронзові втулки – від 320 грн/кг.

Переваги бронзових втулок

 • Міцна, працює при високих і середніх навантаженнях;
 • Має гарний вигляд і блиск, виглядає презентабельно, поєднується зі склом, металами та іншими матеріалами;
 • Стійка до впливу хімікатів і води, не руйнується працюючи постійно в таких середовищах;
 • Безпечна для людини і природи;
 • Довговічна, не ламається і не тріскається;
 • Має високий рівень теплопровідності та електропровідності, може використовуватися в системах подачі тепла і електросистемах;
 • Нетоксична;
 • Низька адгезія;
 • Стійка до корозії;
 • Не реагує з речовинами, не утворює шкідливих виділень і запаху;
 • Пластична.

Використання втулки з бронзи

Бронзова втулка широко застосовується в різних сферах діяльності людини. Її використовують в приладо-, верстато-, авіа-, автомобілебудуванні, машинобудуванні інших напрямків (у т. ч. важкому). З неї роблять деталі для механізмів і приладів, комплектуючі до техніки, використовують в самих відповідальних частинах машин.

Цей виріб застосовують у роботі з електрикою, в теплових системах. Він стане в нагоді в сферах, де є тертя, особливо важлива надійність, зниження ризику аварій, безперебійна робота і довговічність, міцність і твердість.

 

Бронзова втулка доступна для замовлення в компанії «Цветпрокат Україна». Ми працюємо з перевіреними виробниками металевого прокату з України та зарубіжних країн. Продукція проходить перевірку на якість і відповідність стандартам, має сертифікати. Ми поставляємо вироби у всі міста України: Київ. Дніпро, Харків та інші.

Зателефонуйте нам, залишіть заявку на сайті або напишіть на електронну пошту, щоб поставити запитання, уточнити деталі і дізнатися ціну на бронзові втулки.

Відео про бронзову втулку та компанію “Цветпрокат Україна”