Бронзові стрічки

Бронзова стрічка – смуга бронзи, має дуже малу товщину. Вона представлена у формі прямокутника. Її виготовляють холодною протяжкою, литтям або гарячим пресуванням. Бронза включає олово в свій склад або не включає його (в такому випадку легуючими елементами можуть виступати берилій, алюміній та інші метали).

Бронзову стрічку можна купити в компанії «Цветпрокат Україна». Щоб замовити цей виріб, оберіть товар з потрібними Вам параметрами серед представлених в таблиці. Після цього зателефонуйте нам або залиште замовлення, натиснувши кнопку нижче. Уточніть наявність потрібної Вам продукції та оформіть замовлення.

Щоб швидше знайти варіанти продукції, які Вам підходять, скористуйтеся фільтром в таблиці або введіть потрібні параметри в формі над таблицею. Шукати стрічки можна за показниками довжини, ширини, товщини та інших.

Замовити стрічки з бронзи можуть приватні покупці для побутового використання, невеликі організації, місцеві постачальники металопрокату, будівельні, ремонтні, виробничі організації. Ціни на продукцію обговорюйте з нашим менеджером по телефону.

Бронзова стрічка доступна для замовлення в усіх містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Маріуполь, Кропивницький, Миколаїв, Суми та інших. Ми доставляємо продукцію своїми автомобілями, «Новою Поштою» та іншими кур’єрськими службами, також пропонуємо самовивіз.Бронзова стрічка cvetprokat.com.ua               Стрічка бронзова БрБ2 cvetprokat.com.ua               Стрічки БрБ2 cvetprokat.com.ua               БрБ2 стрічки cvetprokat.com.ua

Бронзова стрічка: ГОСТи для виготовлення товару, особливості продукції, застосовувана сировина
Переваги бронзової стрічки
Використання стрічок з бронзи

Бронзова стрічка: ГОСТи для виготовлення товару, особливості продукції, застосовувана сировина
Представлені в каталозі нашої компанії стрічки роблять з БрБ2, БрОФ і деяких інших марок бронзи.

Бронзова стрічка з БрБ2 використовується у виробництві пружин. Вона стійка до іржавіння, дуже міцна, жорстка, тверда. БрБ2 відноситься до берилієвої бронзи.

БрОФ – олов’яна бронза. Її використовують для обробки тиском, а також для тих деталей, які будуть працювати під тиском. Продукція цієї марки бронзи витримує великий рівень навантаженості. Найчастіше її застосовують в машинобудуванні для виготовлення втулок, шестерень та інших виробів.

Додатково стрічки обробляють під температурою, щоб поліпшити їх міцність і механічні характеристики.

Основними параметрами для бронзових стрічок є товщина і ширина. Вони представлені у відповідних стовпцях таблиці. Також тут Ви знайдете стани стрічки: вони можуть бути твердими або м’якими. Якщо стрічок з потрібними Вам параметрами немає в таблиці, зв’яжіться з нашим менеджером, щоб уточнити їх наявність.

Для виробів з олов’яних бронз використовують вимоги ГОСТу 1789-70. Якщо сплав не містить олова, стрічки виготовляються за ГОСТом 18175-78.

Переваги бронзової стрічки

 • Висока твердість і міцність, особливо у стрічок з бронзи марки БрБ;
 • Витримує невеликі навантаження і завантаженість середнього ступеня;
 • Стійка до впливу хімікатів і води, перепадів температур, несприятливих умов погоди;
 • Стійка до корозії;
 • Пружна;
 • Добре гнеться, кується, ріжеться, зварюється, свердлиться, прокочується, паяється, штампується і обробляється іншими доступними методами;
 • Стійка до пошкоджень і зношування, на згинах не утворює злами;
 • Якщо містить олово, відрізняється пластичністю;
 • Добре проводить теплову енергію, висока електропровідність;
 • Безпечна для здоров’я людини та природи.

Використання стрічок з бронзи

Бронзові стрічки завдяки своїм властивостям можуть використовуватися в різних сферах діяльності людини. Їх застосовують:

 • В будівельних і монтажних роботах, для ремонту будинків і споруд;
 • Для виробництва деталей трансформаторів, генераторів, двигунів та різних провідників;
 • В обробних роботах, для декорування і вирішення дизайнерських завдань;
 • Для виробництва штампованої продукції складної форми;
 • В машинобудуванні і приладобудуванні, виробництві деталей для техніки, комплектуючих, інструментів;
 • Для переробки на інші вироби чи переплавки в інші сплави.

 

Купити бронзові стрічки можна в нашій компанії «Цветпрокат Україна». Ми продаємо товари безпосередньо від виробників. Продукцію виробляють провідні заводи України, Росії, європейських країн. У виготовленні товарів використовуються сучасні технології і прилади, підбирається якісна сировина. Всі товари проходять перевірку на якість і відповідність вимогам стандартів, мають сертифікати. Бронзова стрічка поставляється в Харків, Київ, Дніпро та інші українські міста.

Телефонуйте, залишайте заявку на сайті або пишіть на нашу електронну адресу. Ми відповімо на Ваші питання, уточнимо ціну на стрічки з бронзи, оформимо замовлення і оперативно доставимо його.

Відео про бронзову стрічку та компанію “Цветпрокат Україна”