Латунна стрічка

Цветпрокат Україна займається продажом як оптом, так і в роздріб такого прокату як латунна стрічка. Крім латунної стрічки у нас Ви зможете зустріти повний асортимент латунних шестигранників марок Л63, ЛС59-1, Л90. Ціни Вас приємно здивують. Доставляємо в будь-який куточок України!

З питань наявності, ціни, консультації або замовлення звертайтесь до менеджера за телефонами:

(044) 5 990 990,

(067) 5 900 100Комфортні умови поставок латунної стрічки
Особливості і характеристики латунної стрічки
Латунна стрічка: широкий спектр застосування

 

Латунна стрічка – Латунна стрічка – являє собою цілісну тонку смугу, виготовлену з холоднокатаної технології з різних марок сплавів, латуні, з прямокутником в поперечному перерізі (товщиною 0.08-6 мм). У відповідності з ГОСТ 2208-2007 такий прокат виробляється шириною 10-600 мм. Готову стрічку намотують рулонами для подальшої реалізації. Завдяки прямим поставкам від українських і зарубіжних підприємств, у нашому прайс-листі латунна стрічка продається за дуже вигідною ціною.

Комфортні умови поставок латунної стрічки

У прайс-листі «Цветпрокат Україна» представлена вітчизняна та імпортна стрічка латунна, купити її можуть у нас великі заводи, невеликі компанії або приватні особи. Ми організуємо планомірну доставку промислових партій металопрокату зі складу в Києві в найвіддаленіші регіони країни. У нас може бути вигідно куплена латунна стрічка. Ціна на даний матеріал (в грн. за кг) приємно здивує найвимогливіших замовників.

Латунна стрічка на сайті продається різної товщини і марок. Роздрібні і оптові поставки «Цветпрокат Україна» дозволяють задовольняти запити широкого спектру споживачів. Постійний резерв переважної більшості товарних позицій на власних складських площах, дає можливість нам максимально швидко доставляти будь-які види кольорових металів (трубок, стрічок, кутників, кіл, листів тощо), виконуючи термінові замовлення клієнтів.

Особливості і характеристики латунної стрічки

У нашому інтернет-магазині представлена різноманітна стрічка латуні. Київ та інші міста країни мають потребу в планомірних постачання даного металопрокату. Такий гнучкий і міцний матеріал, володіє хорошою електропровідністю, дозволяє використовувати його у виробництві електротехнічного устаткування. На нашому сайті Ви можете зручно купити різні марки стрічки з латуні:

  • ЛО 90-1 використовується в плакіровці або виготовленні радіаторів;
  • ЛС 59-1 A или ЛС63А – відрізняється антимагнітними властивостями;
  • Л63 — радіаторна або з підвищеною витяжкою;
  • Л68 — застосовується у випуску капсюлів;
  • ЛМц 58-2, Л80, Л85 и ЛК-75-0.5 — сплави загального призначення.

Латунна стрічка: широкий спектр застосування

У різних галузях промисловості потрібна така латунна стрічка. Україна має велику масу підприємств, які використовують її у виробництві своєї продукції. Даний прокат потрібен для випуску виробів у машинобудуванні та електротехнічній промисловості, у сантехнічній галузі та приладобудуванні, на авіапідприємствах і в суднобудуванні.

Таку стрічку використовують для термопокриття металевих листів, дроту, трубок та інших видів прокату, забезпечуючи їх якісний захист від корозійних процесів і покращуючи зовнішній вигляд і показники електропровідності. Гарний естетичний зовнішній вигляд цього металу дозволяє застосовувати його у виготовленні різноманітної меблевої фурнітури, декоративних елементів, рекламних вивісок та архітектурних прикрас.

«Цветпрокат Україна» стане надійним постачальником латунної стрічки для Вашого бізнесу.
Відео про латунну стрічку та компанію “Цветпрокат Україна”