Латунний лист – ціна від 242 грн/кг.

Латунний лист купити

Лист латунний і смуги – плеската прокатна продукція різної товщини зі сплавів міді (від 58%) з цинком та іншими добавками. Вони не мають отворів і порожнин, в перерізі у них – прямокутник. Роблять цю продукцію гарячою і холодною прокаткою, після чого обробляють поверхню, щоб уникнути нерівностей, шорсткостей і інших недоліків.

Щоб смугу або лист латунний купити в компанії «Цветпрокат Україна», оберіть відповідну продукцію з таблиці, залишіть заявку на сайті, натиснувши кнопку внизу сторінки або зателефонуйте нам. Щоб швидше знайти продукцію, яка Вам потрібна, введіть необхідні параметри у формі над таблицею або скористайтеся фільтрами. Ознайомтеся з асортиментом латунного квадрату представленному на сайті.

Лист латунний і смуги доступні для замовлення в роздріб і оптом за ціною від 242 грн/кг. Більш точну ціну називає наш менеджер по телефону. Придбати їх можуть приватні покупці, підприємці, невеликі компанії та великі виробничі підприємства.

Ми поставляємо металеву продукцію в усі регіони й населені пункти України: Київ, Дніпро, Харків, Кропивницький, Запоріжжя, Миколаїв, Житомир, Луцьк, Хмельницький та інші. Доставляємо продукцію з латуні кур’єрськими службами України і своїми машинами, пропонуємо самовивіз товарів з наших складів.Лист латунний і смуги: ГОСТ сировини, яка використовується для виготовлення продукції, особливості
Переваги латунних листів і смуг
Застосування латунних смуг і листів

 

Лист латунний і смуги: ГОСТ сировини, яка використовується для виготовлення продукції, особливості

купити латунний лист в україніЛатунний лист і смуги, представлені в каталозі компанії «Цветпрокат Україна», роблять із латуні Л63 і ЛС59-1.

Лист латунний з Л63, а також смуги з цього матеріалу відмінно підходять для подальшої обробки. Їх карбують, згинають, кують, зварюють, фрезерують, свердлять, проводять над ними інші операції.

Продукція з ЛС59-1 використовується для виробництва дрібної фурнітури, невеликих деталей, запчастин, елементів кріплення. Вони стійкі до пошкоджень, тріщин і стирання. Працюють при середній навантаженості.

Важливими показниками для смуг і листів є їх ширина і товщина. Ці характеристики вказані в таблиці з товарами. Товщина продукції гарячої прокатки не перевищує 12 мм, для холоднокатаних листів і смуг максимальне значення товщини – 25 мм. Якщо Вам потрібні значення які не вказані в таблиці, зателефонуйте нам, щоб уточнити наявність необхідної продукції.

У таблиці також вказується довжина продукції, але при необхідності ми поріжемо її на більш дрібні частини.

В одному з стовпців Ви знайдете стан металу, з якого зроблені товари.

Латунний лист – ціна від 242 грн/кг.

Виготовляється продукція за ГОСТом 931-90 і ГОСТом 2208-2007.
Переваги латунних листів і смуг

 • Естетичний зовнішній вигляд, добре поєднується з іншими матеріалами і виробами інших кольорів;
 • Мають відносно невелику вагу;
 • Міцніше і твердіше міді, більш стійкі до пошкоджень і жорсткі;
 • Достатньо пластичні. Чим менше цинку в складі, тим вище пластичність і гнучкість;
 • Завдяки тому, що до складу входять цинк і невеликі кількості олова, кремнію, нікелю, ці продукти захищені від корозії;
 • Безпечні для природи та здоров’я;
 • Добре проводять електрику;
 • Не реагують з речовинами і металами в звичайних умовах, інертні.

Застосування латунних смуг і листів

Листи і смуги з латуні використовуються в різних сферах діяльності людини. Їх застосовують:

 • У виробництві боєприпасів і військової техніки;
 • У машинобудівній галузі, в тому числі в кораблебудуванні та авіаційної промисловості, для виготовлення деталей для автомобілів. Також ця металева продукція використовується у важкому машинобудуванні;
 • Для будівельних робіт, ремонту, виробництва складних конструкцій;
 • Для декорування та оздоблення, виготовлення елементів облаштування прибудинкової території міста;
 • У меблевому виробництві;
 • В покрівельних роботах;
 • Для поліграфії і зв’язку;
 • В електроніці і електротехніці.

 

Латунний лист і смуги можна купити у роздріб і оптом в інтернет-магазині компанії «Цветпрокат Україна». Ми продаємо товари від перевірених заводів-виробників з України, Росії, європейських країн. Листи і смуги латунні відповідають ГОСТу, їх виробляють з використанням сучасної техніки, якість ретельно контролюється. Вся продукція має сертифікати.

Телефонуйте, залишайте заявку на сайті або пишіть на нашу електронну пошту, щоб поставити запитання, уточнити вартість продукції і замовити товари.

Відео про латунний лист і компанію “Цветпрокат Україна”