Латунні труби

Компанія Цветпрокат Україна реалізує труби латунні марок ЛС59 і Л63 як оптом так і в роздріб зі складів в Києві, Дніпропетровську та Харкові. Доставка здійснюється по всій Україні будь-якою зручною для Вас транспортною компанією. Ви зможете купити труби латунні, прутки латунні на найвигідніших для Вас умовах. У нас завжди присутня гнучка система знижок. Ми гарантуємо якість товару. Вся продукція сертифікована.

Щоб зробити замовлення, отримати консультацію або уточнити ціну зателефонуйте нашому менеджеру за номером:

(044) 5 990 990,

(067) 5 900 100
Латунні труби cvetprokat.com.uаЛатунна труба cvetprokat.com.uаЛатунна труба cvetprokat.com.uаКомфортні поставки латунних труб
Особливості латунних труб
Латунна труба: можливості використання

Латунна труба – круглий порожнистий прокат, у поперечному перерізі по всій довжині має форму кільця, виготовлений з різних марок сплавів латуні. Даний матеріал може випускатися товстостінним (за ГОСТом 494-40) або тонкостінним (згідно ГОСТу 11383-75). Латунна труба виступає в якості самостійного виробу або може бути напівфабрикатом для виробництва різноманітних видів продукції.

Комфортні поставки латунних труб

У нашому інтернет-магазині можна за відмінною ціною купити латунну трубу в Україні. Ми зможемо організувати оптові поставки промислових партій металопрокату, суворо дотримуючись термінів та обсягів матеріалів, які доставляються. Ми пропонуємо вигідні умови для довгострокового співробітництва підприємствам будь-якої форми власності.

В компанії «Цветпрокат Україна» представлена труба латунна тонкостінна і товстостінна, різних марок і типорозмірів. Постійний резерв товарів на складі в Києві дає нам можливість оперативно виконувати термінові замовлення клієнтів. Налагоджені логістичні схеми дозволяють нашій компанії максимально оперативно здійснювати доставку металопрокату у віддалені регіони України.

Особливості латунних труб

У нас можна купити латунну трубу з тонкими стінками, що випускається за технологією холодного прокатування, де вона тягнеться спеціальними валками. Діаметр таких трубок становить від 3 до 100 мм, а товщина стінок варіюється від 0.5 до 10 мм.

В прайс-листі представлена і товстостінна латунна труба, ціна на цей матеріал (в грн. за кг) приємно потішить вітчизняних споживачів. Ці вироби виготовляються за ДСТУ 494-40 (для труб загального призначення), з товщиною стінок від 1 до 45 мм, а діаметр прокату становить від 21 до 195 мм. Такий прокат, завдяки підвищеній товщині корпусу, може чудово витримувати як низький, так і високий тиск.

У каталогах нашого інтернет-магазину можна купити труби, виготовлені з таких сплавів латуні:

  • Л63 та Л68;
  • ЛС59;
  • Л96 та Л90;
  • ЛМцСКА.

Виробам з різних марок латуні не страшний вплив води, вони добре переносять і вплив агресивних речовин або парів, завдяки легуючим присадкам, доданим в сплав.

Латунна труба: можливості використання

На сайті «Цветпрокат Україна» можна вигідно купити будь-які види кольорового металопрокату. Труба Л68, разом з іншими виробами з різних марок сплавів використовується скрізь, де необхідно створювати міцні і надійні трубопроводи, не боїться корозійних процесів. Такий прокат застосовується в машинобудуванні і приладобудуванні, нафтохімічній індустрії та харчовій промисловості, його використовують в авіа- і суднобудуванні, а також в автомобільній галузі та випуску різноманітної побутової техніки і обладнання. З допомогою латунних труб проводяться інженерні та водопровідні системи, декоративні конструкції і меблева фурнітура, сантехнічні вироби та теплообмінні установки.

«Цветпрокат Україна» стане надійним постачальником латунних труб для Вашого підприємства.
Відео про латунну трубу та компанію “Цветпрокат Україна”