Меню
Кошик

Мідно-фосфористий анод

Мідно-фосфористий анод
Найменування Марка ГОСТ Вміст Р Вміст Cu Температура плавлення Форма поставки Розмір Товщина Ціна, грн./кг
Мыдь фосфориста анод АМФ 767-91 0,03-0,16 99,81-99,97 820 ⁰С Анод 200х800; 200х1000 мм 10мм 369грн.

Аноди мідні АМФ - це фосфоровмісні аноди, з вмістом фосфору 0,03-016%, що є сировиною в процесі отримання на поверхні деталі споя міді в гальванічних виробництвах.

Застосування мідно-фосфористих анодів

Своє застосування мідно фосфористий анод знайшов у багатьох галузях промисловості, особливо в металургійній, де, на сьогоднішній день, експлуатується понад 20 категорій міді. Виготовляється мідно-фосфористий анод з тих сортів, де спостерігається мінімальний вміст сторонніх домішок, оскільки чим їх більше, тим гірша еплектропровідність готового матеріалу. Форми, в яких виготовляються мідні аноди, представлені в двох варіаціях:

  1. Кулясті (циліндричні).
  2. Листові (пластини).

Купити аноди АМФ

Тим, хто вирішить купити мідно-фосфористий анод в нашому магазині, анод буде продаватися в листової варіації - вона вважається більш зручною у використанні.

АМФ плавляться при відносно невисокій температурі - 820 ° С. Завдяки застосуванню АМФ, виробник отримає в результаті однорідний і гладкий захисний шар, який зможе ефективно працювати навіть в умовах високої щільності струму в ріхних режимах - даний фактор особливо цінується в машинобудівній сфері. Вміст фосфору в сполуках не перевищує 0.16%.

Ціни на мідно-фосфористий анод

Ціна на мідь фосфористого анода на сьогоднішній день не перевищує 370 грн. У порівнянні з ціновими пропозиціями конкуруючих компаній, вартість мідно-фосфористого анода вважається цілком демократичною і прийнятною. Замовити мідно-фосфористий анод можна на офіційній сторінці компанії або зробивши один телефонний дзвінок. Доставка можлива будь-якою кур'єрською службою за погодженням з менеджером або самовивезення.

   

У цій категорії немає товарів.