Мідний лист і смуги – ціна від 268 грн/кг.

Мідний лист і смуги купити

Компанія Цветпрокат Україна пропонує листи та стрічки мідні різної товщини і розкрою, марок М1, М2, М3 за найпривабливішими цінами. Весь товар високої якості і відповідає ГОСТу. З питань ціни і наявності уточнюйте у наших менеджерів. Також можете ознайомитися з асортиментом мідної плетеної шини у нас на сайті.

(044) 5 990 990,

(067) 5 900 100Продаж листової міді за вигідними цінами

купити мідний лист в україні   Виробництво металопрокату в країнах СНД є досить поширеним напрямком діяльності. Якщо виникає необхідність купити мідний лист, Україна в цих питаннях не відстає, а навіть навпаки – займає лідерські позиції. Наша компанія займається реалізацією металопрокату вже більше десятка років. Весь наш товар відрізняється високою якістю і відповідає ГОСТам. Працюємо по всій країні, маючи філії в багатьох великих містах, серед яких Запоріжжя, Харків, Одеса, Мелітополь, Дніпропетровськ, Житомир та ін. Головний офіс компанії Цветпрокат Україна розташований в Києві.

   У нас ви можете придбати мідні і алюмінієві листи (з різними рифлями – «Сочевиця», «Дует», «Квінтет»), стрічки, прутки, дріт і безліч інших видів металопрокату. Великою помилкою буде вважати, що у столичних компаніях дана продукція коштує дорожче, ніж у маленьких містах або, безпосередньо в тих, де її виробляють. На нашому сайті ви переконаєтеся, побачивши у підрозділі Мідний лист-ціна Київ – місто, в якому є компанії, які є прямими постачальниками і реалізують металопрокат за вигідною вартості.

   Незалежно від того, яка торгівля цікавить клієнтів (оптова чи роздрібна), компанія Цветпрокат Україна може запропонувати вам хороші умови угоди. Ми реалізуємо популярні марки мідних листів (М1, М2, М3) за найпривабливішими цінами. Детальніше про кожну з них, а також, в цілому, про особливості металу і властивості даного прокату читайте нижче.

Експлуатаційні особливості мідних листів

   Мідний лист – кольоровий металопрокат прямокутного перерізу, який знайшов своє застосування в будівництві та безлічі промислових областей. Відрізняється рядом хороших експлуатаційних властивостей, серед яких:

 • стійкість до утворення корозії;
 • високий ступінь пластичності;
 • відносно невелика вага (у порівнянні зі сталевим металопрокатом);
 • хороша міцність і здатність витримувати зварювання;
 • підвищена електро- і теплопровідність;
 • жароміцність.

  мідний лист купити київ Додамо, що популярність даного металопрокату пояснюється також його зносостійкістю, піддатливість будь-яким видам обробки, естетичністю зовнішнього вигляду, нешкідливістю та готовністю до вторинної переробки.

   Якщо вам потрібно лист мідний купити, Київ, як і будь-яке інше місто країни, є для нашої компанії територією активних продажів. Тим більше, що реалізація даного металопрокату один з провідних напрямків нашої діяльності. Зазначимо, на сьогодні існує велика кількість сфер, в яких листова мідь дуже затребувана, серед них:

 • будівництво;
 • машинобудування;
 • електротехніка;
 • покрівельне виробництво;
 • створення напівфабрикатів, що потребують подальшої обробки;
 • виробництво кліматичного обладнання;
 • створення провідникових матеріалів і т.д.

   Як бачимо, лист з міді – матеріал, що використовується в абсолютно різних областях і сферах. З нього виготовляють безліч різних деталей. До речі, компанія Цветпрокат Україна, крім продажу, займається наданням різних прокатних послуг, серед яких:

 • гідроабразивне різання;
 • фрезерна порізка;
 • лазерна різка;
 • плазмове різання;
 • чавунне і кольорове литво.

   Більшість цих технологій дозволяють виготовляти деталі складних форм. Наші фахівці готові виконувати роботу за вашими кресленнями або готовими зразками. Прорахувати вартість послуги можна, залишивши заявку, у відповідному розділі сайту.

Асортимент листового прокату з міді

   Існує безліч принципів, за якими прийнято класифікувати мідні листи. По-перше, даний металопрокат розрізняють за способом виробництва, виходячи з якого, він може бути холодно – або гарячокатаним. Діапазон товщини і ширини другого типу мідних листів набагато більше. У свою чергу, холоднокатаний прокат з міді також ділиться на типи. До уваги береться показник точності виробництва, вона може бути 4 видів:

 1. Нормальна – Л. Враховується параметр довжини і ширини;
 2. Підвищена – М. Також береться до уваги довжина разом з шириною;
 3. Підвищена – И. Враховується тільки довжина.
 4. Підвищена – К. Виключно Важливий параметр ширини.

  І, нарешті, третій принцип, за яким розрізняють мідні листи – стан вихідного матеріалу. Так, виділяють лист мідний м’який, напівтвердий та твердий. Додамо, що реалізовуватися даний прокат може, як в рулонах, так і у вигляді листів (мірної і кратної мірної довжини).

Листи, про яких йде мова, виготовляють з різних типів міді. Найбільш затребуваними вважаються такі марки:

 • М1. Такі листи можуть бути як м’якими, так і твердими. Є найбільш стійкими до корозії, добре проводять електрику і тепло.
 • М2. Також дуже міцна мідь, з листів якого добре виготовляти всілякі деталі (витримує штампування, різання та інші методи обробки);
 • М3. В основі таких листів – технічна мідь. Економічно найвигідніший варіант мідного прокату.

  У нас завжди в наявності лист мідний М1 – ціна від 268 грн/кг. Також, компанія Цветпрокат Україна завжди може надати вам даний прокат в будь-якому типорозмірі. Один з найбільш оптимальних варіантів – мідний лист 1,5 мм завтовшки – доступний у великих кількостях. Ми працюємо на те, щоб забезпечити клієнтів якісною продукцією, асортимент якої багатий і завжди доступний.