Труба алюмінієва Д16Т – ціна від 280 грн/кг.

Алюмінієва/дюралева труба – прокатний виріб зі сплавів алюмінію з перетином у вигляді квадрата або кола. Всередині труби – порожнистий простір по всій довжині. Вироби без шва відливають або роблять витяжкою з подальшою прошивкою. Товари зі швами виготовляють з алюмінієвих листів їх згинанням та зварюванням.
Щоб купити алюмінієву трубу в компанії «Цветпрокат Україна», перегляньте варіанти виробів таблиці та оберіть продукт з відповідними значеннями параметрів. Знайти його швидше допоможуть фільтри в таблиці. Також можна ввести потрібні діаметр, сплав, товщину стінки та інші характеристики в форму пошуку над таблицею.
Наша компанія поставляє алюмінієві труби приватним особам, дрібним і великим підприємствам, будівельним і виробничим організаціям. Ціну допоможе уточнити менеджер по телефону і погодити умови поставки. Купуйте цей товар у потрібній Вам кількості, в роздріб і оптом, і так само шестигранник алюмінієвий за вигідними цінами.
Алюмінієві труби ми доставляємо по всіх регіонах України, великих містах і невеликих населених пунктів. Придбати ці вироби можна в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Херсоні, Харкові, Миколаєві, Житомирі, Львові, Кропивницькому та інших українських містах. Доставка товарів «Новою Поштою», «Інтайм» та іншими кур’єрськими службами, а також нашими автомобілями. Пропонуємо забрати покупку зі складу самостійно.Труба дюралева: ГОСТи для товару, його особливості, матеріали, що використовуються у виробництві
Переваги алюмінієвих і дюралевих труб
Використання алюмінієвих і дюралевих труб

Труба дюралева: ГОСТи для товару, його особливості, матеріали, що використовуються у виробництві

труба д16т купити українаТрубы, представлені в каталозі «Цветпрокат Україна», виробляють з АМг5, АМг6М, Д1, АД31Т, Д16Т і деяких інших марок алюмінію.
АМг6М і АМг5 – сплави з високим показником м’якості. Вони підходять для подальшої обробки різними способами, особливо згинанням, куванням, штампуванням, різанням.
Д1 – дюралюміній, міцний і стійкий до іржі матеріал. Його використовують у складних конструкціях, призначених для високих і середніх навантажень, в техніці, будівельних роботах.
АД31Т – матеріал, з якого роблять ненавантажені або середньонавантажені деталі. Цей сплав добре зварюється.
Д16Т – дюраль з підвищеною твердістю і міцністю, оброблений при високій температурі. Може працювати при температурних показниках до +250°С.
Труба алюмінієва представлена в різних розмірах. Для круглих виробів в якості розміру використовують їх діаметр в мм. В каталозі є труба алюмінієва 20, 25, 40 і з іншими значеннями діаметра. Для профільних виробів під розміром розуміють довжини сторін їх перетину в мм. Вони можуть бути однаковими (для квадратних труб) і різними (для прямокутних). Ви можете придбати продукт «Алюмінієва труба» у розмірах 100*100, 60*40 та інші.
Виробляють труби по ГОСТу 23697-79 і ГОСТу 18482-79. Алюмінієві труби – ціна від 280 грн/кг.

Переваги алюмінієвих і дюралевих труб

• Невелика вага, завдяки чому можна використовувати в складних конструкціях без їх обтяження;
• Витримує високі і низькі температури, може працювати в умовах невисокого морозу, використовуватися для передачі гарячих рідин;
• Пластична, її добре кувати і гнути;
• Гігієнічна і безпечна для людини, не змінює властивостей речовин, з якими працює, і не реагує з ними;
• Стійко витримує вплив кислот і інших хімікатів, вологи, не піддається іржі;
• Добре ріжеться, зварюється, обробляється температурою;
• Має гладку поверхню і внутрішню частину;
• Висока електропровідність, добре проводить тепло;
• Труби зі швом надійні, шов витримує вплив зовнішнього середовища;
• Вигідна ціна труби у порівнянні з виробами з інших металів.

Використання алюмінієвих і дюралевих труб

Труба алюмінієва кругла та квадратна використовується в різних сферах діяльності:
• В обладнанні трубопроводів для рідин та газів;
• Для організації систем водовідведення, каналізації, подачі газу в будинку, кондиціонування та вентиляції приміщень;
• В обладнанні витяжок промислового і побутового значення;
• У будівельних роботах як аналог алюмінієвого прутка і легка основа для конструкцій різної складності;
• У машинобудуванні, зокрема у галузях приладо-, авіабудування, для будування кораблів, виробництва космічної техніки, складних приладів;
• Для потреб хімічної промисловості і техніки, що використовується у харчовій сфері;
• Трубки малих діаметрів використовують для декорування, виробництва карнизів, перил, рекламних та захисних конструкцій, ліхтарних стовпів.

Труба профільна алюмінієва і круглі труби доступні для замовлення в «Цветпрокат Україна». Товари поставляються від виробників України і зарубіжжя. Продукція вироблена за сучасними технологіями з урахуванням вимог стандартів. Товари мають сертифікати якості.
Щоб замовити труби або задати питання, зателефонуйте нам, напишіть листа на електронну пошту або залиште заявку на сайті. Контакти вказані в лівій частині сторінки і в розділі «Контакти».

Відео зі складу, де зберігається Труба Д16Т дюралева