Труба мідна для кондиціонерів – ціна від 294 грн/кг.

Труба мідна для кондиціонерів – порожнистий довгий виріб з круглим поперечним перерізом. Його роблять зі сплавів на основі міді. Вироби можуть бути тягнутими або пресованими, не мати швів або бути зварними. Поверхня труб, а також їх внутрішня частина не мають пошкоджень, нерівностей і тріщин, вони ретельно обробляються.

Щоб купити мідну трубу для кондиціонерів та холодильного обладнання, обирайте за характеристиками продукцію, яка підходить зі списку доступних товарів. Після цього телефонуйте нам, щоб зробити замовлення або залиште заявку на сайті, натиснувши кнопку внизу сторінки.

Мідна труба для кондиціонерів доступна для замовлення оптом і в роздріб, ціна за метр обговорюється з менеджером нашої компанії по телефону. Придбати цей продукт можуть фізичні особи для приватного використання, ремонтні та будівельні організації, виробничі підприємства, підприємці, місцеві постачальники металу.

Весь товар високої якості і відповідає ГОСТу. Купити його можна в будь-якій частині України. Труба мідна для кондиціонерів продається в Києві, Харкові, Дніпро, Запоріжжі, Одесі, Миколаєві, Херсоні, Хмельницькому, Рівному, Кропивницькому, Львові та інших населених пунктах.

Ми поставляємо вироби кур’єрськими службами України, використовуємо власні автомобілі. Пропонуємо можливість самостійного вивозу продукції з наших складів.Мідна труба для кондиціонерів: особливості виробу, матеріал та ДСТУ для його виробництва
Труба мідна для кондиціонерів: переваги вироби
Використання мідних труб для кондиціонера

Мідна труба для кондиціонерів: особливості виробу, матеріал та ДСТУ для його виробництва

Цю продукцію, представлену в каталозі «Цветпрокат Україна», роблять з марки міді Cu-DHP. Ця марка відрізняється чистотою і високою пластичністю, добре проводить струм і тепло. З неї роблять не тільки самі труби, але і фітинги для їх з’єднання. Продукція з цього матеріалу надійна, довговічна і стійка до різних видів ушкоджень. Хімічний склад цієї міді регулюється нормами ГОСТу 52948-2008. Труба мідна для кондиціонерів – ціна від 294 грн/кг.

Труби для кондиціонерів відрізняються по товщині (діаметр всього поперечного перерізу) і ширині стінок. Ці значення представлені в таблиці мм. Якщо Ви не знайшли трубу з потрібними Вам параметрами, зателефонуйте нам і дізнайтесь її наявність.

Довжину труб що постачаються Ви обираєте самостійно. У каталозі пропонуються стандартні значення довжин – 15 000 та 3 000 мм. При необхідності ми поріжемо труби на відрізки потрібної Вам довжини.

Поставки здійснюються в прутках, іноді – в мотках. Це залежить від товщини і довжини труби, м’якості металу.

Контролюється виробництво труб за ГОСТом 617-2006.

Труба мідна для кондиціонерів: переваги виробу

 • Екологічна, не шкодить людині, тваринам, довкіллю;
 • Має бактерицидні властивості;
 • Добре проводить електрику і тепло;
 • Міцна, стійка до пошкоджень;
 • Стійка до корозії;
 • Легко витримує високі і низькі температури, не втрачаючи якостей;
 • Пластична, не тріскається. Її зручно гнути і кувати;
 • Легко монтувати і демонтувати, а також ремонтувати;
 • Стійка до впливу ультрафіолетових променів;
 • Добре обробляється різними способами: свердлінням, зварюванням, паянням та іншими.
 • Виглядає акуратно і красиво.

Використання мідних труб для кондиціонера

Мідна труба використовується для кондиціонерів та іншого холодильного обладнання. Її застосовують у кліматичних системах і інших пристроях контролю температури. Також цей виріб іноді використовують у машинобудуванні, у створенні інших видів приладів і обладнання. Стане в нагоді вона для автомобільних, а також великих промислових кондиціонерів.

Компанія «Цветпрокат Україна» поставляє продукцію безпосередньо від виробників, які зарекомендували на ринку України, Росії та європейських країн. Металопрокатні товари виробляються на сучасному обладнанні, перед продажем вони тестуються на відповідність нормам стандартів, перевіряються на якість. Вся продукція має сертифікати.

Труба мідна для кондиціонерів поставляється в Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Кропивницький, Харків, Суми, Полтаву, Запоріжжя, Одесу, Львів та інші українські населені пункти.

Купити труби з міді для кондиціонерів оптом або в роздріб можна кількома способами:

 • Оформити онлайн замовлення, використовуючи форму онлайн замовлення з меню.
 • Звернутися до менеджера по телефону (044) 5 990 990, (067) 5 900 100, 38(050) 3 900 100
 • Написати нам на електронну пошту office@cvetprokat.com

Відео про мідну трубу для кондиціонерів та компанії “Цветпрокат Україна”