Меню
Кошик

Гідроабразивна різка та її переваги

Гідроабразивна різка та її переваги

Гідроабразивна різка на сьогодні є одним з найбільш універсальних методів різання будь-яких твердих матеріалів товщиною від 0.1 мм до 250 мм. На поверхню матеріалу подається двофазний струмінь води і абразивних частинок.

За допомогою гідроабразивної різки ніякої важкості не становить виготовляти різні вироби хитромудрої форми з металу, керамограніту, граніту, пластику, дерева або ж скла. Даний вид різання знайшов застосування практично у всіх галузях, що дозволяє значно спростити процес виробництва і скоротити терміни виготовлення. Так як за допомогою даного методу матеріал не піддається термовпливу і надалі вироби не потрібно додатково обробляти, даний вид обробки становить гарну конкуренцію лазерній та плазмовій різці, де найчастіше присутні нерівності по оброблюваним краям.

Варто відзначити, що саме гідроабразивній порізці в певних випадках надається явна перевага перед іншими видами різання, наприклад, для листового металу, який ламінований пластиком. Гідроабразив не дає термовпливу на покриття поверхні й є, мабуть, єдиним методом обробки даного матеріалу.

Гідроабразивне обладнання надає можливість виробляти деталі, які неможливо отримати за допомогою інших видів різання. На сьогодні гідроабразивна різка займає одне з головних місць серед металообробки.

У цій категорії немає товарів.